Bim Fındık Dolgulu Sütlü Mini Çikolata Bar 200 gram fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Fındık Dolgulu Sütlü Mini Çikolata Bar

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Fındık Dolgulu Sütlü Mini Çikolata Bar 200 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 200 gram Fındık Dolgulu Sütlü Mini Çikolata Bar .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fındık Dolgulu Sütlü Mini Çikolata Bar ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Fındık Dolgulu Sütlü Mini Çikolata Bar Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Fındık #Dolgulu #Sütlü #Mini #Çikolata #Bar ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 26,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:45:07

Fındık Dolgulu Sütlü Mini Çikolata Bar detayları:
200 gram200 gram

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fındık Dolgulu Sütlü Mini Çikolata Bar 200 gram tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles