Bim Fava & Antep Usulü Salata & Mercimek Köftesi & Zeytinyağlı Yaprak Sarma 200 gram fiyatı – 27 Aralık Salı 2022

Fava & Antep Usulü Salata & Mercimek Köftesi & Zeytinyağlı Yaprak Sarma

Bim aktüel ürünlerinde 27 Aralık Salı 2022 Aktüel kataloğunda Fava & Antep Usulü Salata & Mercimek Köftesi & Zeytinyağlı Yaprak Sarma 200 gram ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim 27 Aralık Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 27 Aralık Salı Aktüel öğelerinden biri de 200 gram Fava & Antep Usulü Salata & Mercimek Köftesi & Zeytinyağlı Yaprak Sarma .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fava & Antep Usulü Salata & Mercimek Köftesi & Zeytinyağlı Yaprak Sarma ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Fava & Antep Usulü Salata & Mercimek Köftesi & Zeytinyağlı Yaprak Sarma Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Fava #Antep #Usulü #Salata #Mercimek #Köftesi #Zeytinyağlı #Yaprak #Sarma ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17,50 TL

Tarih: 2022-12-20 17:19:31

Fava & Antep Usulü Salata & Mercimek Köftesi & Zeytinyağlı Yaprak Sarma detayları:
200 gram

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fava & Antep Usulü Salata & Mercimek Köftesi & Zeytinyağlı Yaprak Sarma 200 gram tam olarak 27 Aralık Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles