Bim Fast Fryer Yağsız Fritöz 8,5 lt fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

FastFryer 8.5L Yağsız Fritöz

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Fast Fryer Yağsız Fritöz 8,5 lt ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Fast Fryer Yağsız Fritöz 8,5 lt .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fast Fryer Yağsız Fritöz 8,5 lt ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Fast Fryer Yağsız Fritöz 8,5 lt Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Fast #Fryer #Yağsız #Fritöz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.499,00 TL

Tarih: 2023-09-04 14:10:12

Fast Fryer Yağsız Fritöz 8,5 lt detayları:
Güç: 1800 WattGüç Kaynağı:
220-240V~Frekans:50-60 HzKapasite; Kızartma Pan 7.5 litreKızartma
Sepeti 5.5LAyarlanabilir Süre: 0-30 dkOtomatik KapatmaAyarlanabilir
Sıcaklık:80-200°C360 ° Hızlı Hava Dolaşım SistemiAşırı Isınma
KorumasıHızlı Pişirme SepetiPaslanmaz Çelik ParçalarÜrün Boyutu: 42
x 33 x 36 cm2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fast Fryer Yağsız Fritöz 8,5 lt tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles