Bim Fante Su Arıtma Cihazı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Fante Su Arıtma Cihazı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Fante Su Arıtma Cihazı ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Fante Su Arıtma Cihazı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fante Su Arıtma Cihazı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Fante Su Arıtma Cihazı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Fante #Arıtma #Cihazı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.299,00 TL

Tarih: 2022-04-13 18:09:27

Fante Su Arıtma Cihazı detayları:

5 aşamalı filtre özelliği
5 mikron sediment
Metal arıtma tankı
Yüksek pH değeri
2 yıl garantili
Kurulum ve servis hattı: 0850 886 80 80
Kurulum ücretlidir

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fante Su Arıtma Cihazı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles