Bim Fanlı Isıtıcı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Fanlı Isıtıcı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Fanlı Isıtıcı ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Fanlı Isıtıcı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Fanlı Isıtıcı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Fanlı Isıtıcı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Fanlı #Isıtıcı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 149,00 TL

Tarih: 2022-04-13 08:25:02

Fanlı Isıtıcı detayları:

Ürün model adı Kumtel lx-6331 fanlı
ısıtıcı2000 watt güçAlev almayan plastik3 kademeli güç kullanım
imkanıTermik kesici emniyetliSıcak ve soğuk hava üflemeliDuvara
monte edilebilirKolay taşınabilirKapalı alanda 24 metrekare ısıtma
alanı2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Fanlı Isıtıcı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles