Bim Etli Kuru Kedi Maması 10 Kg fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Etli Kuru Kedi Maması 10 Kg

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Etli Kuru Kedi Maması 10 Kg ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Etli Kuru Kedi Maması 10 Kg .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Etli Kuru Kedi Maması 10 Kg ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Etli Kuru Kedi Maması 10 Kg Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Etli #Kuru #Kedi #Maması ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 299,00 TL

Tarih: 2022-04-15 00:52:10

Etli Kuru Kedi Maması 10 Kg detayları:

Yetişkin kediler için, özel olarak hazırlanmış, tam ve
dengeli bir beslenme sağlayan, et, tavuk ve sebze içerikli, lezzetli kedi
mamasıdır.
Net ağırlık: 10000 gr
Menşei: Macaristan

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Etli Kuru Kedi Maması 10 Kg tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles