Bim Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık fiyatı – 27 haziran Salı 2023

Enco Air 2  Bluetooth Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde 27 haziran Salı 2023 Aktüel kataloğunda Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 27 haziran Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 27 haziran Salı 2023 Aktüel öğelerinden biri de Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Enco #Air #Bluetooth #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 899,00 TL

Tarih: 2023-07-17 09:18:03

Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık detayları:
Bluetooth® Sürümü: 5.2 Bluetooth® Aralığı: 10 m Pil Tipi: Şarj Edilebilir Li-ion Pil Pil Kapasitesi: 27 mAh (Kulaklıklar) /440 mAh (Şarj Kutusu) Şarj Bağlantı Noktası: Type-C Suya Dayanıklılık (Kulaklık): IPX4

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Enco Air 2 Bluetooth Kulaklık tam olarak 27 haziran Salı Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles