Bim Elif ve Arkadaşları Nevresim Seti fiyatı – 3 Mart Cuma 2023

Elif ve Arkadaşları  Nevresim Seti

Bim aktüel ürünlerinde 3 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Elif ve Arkadaşları Nevresim Seti ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim 3 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 Mart Cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de Elif ve Arkadaşları Nevresim Seti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Elif ve Arkadaşları Nevresim Seti ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Elif ve Arkadaşları Nevresim Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Elif #Arkadaşları #Nevresim #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 249,00 TL

Tarih: 2023-02-26 14:06:39

Elif ve Arkadaşları Nevresim Seti detayları:
Tek kişilikNevresim: 160X220 cm +/-5 cmYastık Kılıfı: 50X70 cm (1 adet) +/-5 cm %100 Pamuk

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Elif ve Arkadaşları Nevresim Seti tam olarak 3 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles