Bim Elif ve Arkadaşları Lastikli Çarşaf Set fiyatı – 3 Şubat Cuma 2023

Elif ve Arkadaşları  Lastikli Çarşaf Set

Bim aktüel ürünlerinde 3 Şubat Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Elif ve Arkadaşları Lastikli Çarşaf Set ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim 3 Şubat Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 Şubat Cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de Elif ve Arkadaşları Lastikli Çarşaf Set .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Elif ve Arkadaşları Lastikli Çarşaf Set ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Elif ve Arkadaşları Lastikli Çarşaf Set Bim’de kaç para?

Aradığınız #Elif #Arkadaşları #Lastikli #Çarşaf #Set ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 159,00 TL

Tarih: 2023-02-27 00:07:58

Elif ve Arkadaşları Lastikli Çarşaf Set detayları:
Tek kişilikÇarşaf: 100X200 +20 cm +/-5 cmYastık Kılıfı: 50X70 cm (1 adet) +/-5 cm %100 Pamuk

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Elif ve Arkadaşları Lastikli Çarşaf Set tam olarak 3 Şubat 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles