Bim Elektrikli Süpürge Arnica Pika fiyatı -30 eylül cuma 2022

Elektrikli Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde 30 eylül 2022 Aktüel kataloğunda Arnica Pika Elektrikli Süpürge ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 30 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 30 eylül Aktüel ürünlerinden biri de Elektrikli Süpürge .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Elektrikli Süpürge ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Arnica Pika Elektrikli Süpürge Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Elektrikli #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.199,00 TL

Tarih: 2022-09-23 18:43:00

Arnica Pika Elektrikli Süpürge detayları:
760 W  Tak Çıkar Pratik Hazne  Teleskopik Emiş Borusu  Otomatik Kablo Sarıcı  Yıkanabilir AFS Filtre  2.5 litreitre Toz Haznesi  5m Kablo  Dar Uçlu Boru  Koltuk Temizleme Aparatı  Perde Fırçası

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Elektrikli Süpürge tam olarak 30 eylül tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles