1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim ELEKTRİKLİ ÇOCUK SCOOTER fiyatı – Bayram 2024

Bim ELEKTRİKLİ ÇOCUK SCOOTER   fiyatı – Bayram 2024

Bim aktüel ürünlerinde 2024 Bayram özel kataloğunda ELEKTRİKLİ ÇOCUK SCOOTER ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim 2024 Bayram Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Ramazan Bayramı özel Aktüel ürünlerinden biri de ELEKTRİKLİ ÇOCUK SCOOTER .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim ELEKTRİKLİ ÇOCUK SCOOTER ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

ELEKTRİKLİ ÇOCUK SCOOTER Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #ELEKTRİKLİ #ÇOCUK #SCOOTER ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.999,00 TL

Tarih: 2024-05-29 00:09:50

ELEKTRİKLİ ÇOCUK SCOOTER detayları:
Yaş aralığı: 6-16 Yaş Batarya kapasitesi: 2.5 AH Lithium  Batarya Voltaj: 24V Şarj Voltajı: 25,2V 0.4A Şarj dolum süresi: 4-6 saat Menzil: 5-8 km Mak. Hız: 12 km/sa Motor tipi: Brushless DC Motor Motor gücü: 150W Lastik çapı: 6.3 inç Taşıma kapasitesi: 60 kg Tırmanma açısı: 10° Fren sistemi: EBS (Elektronik Fren Sistemi) Şerit LED aydınlatma: Var Gösterge paneli: Var Ürün ağırlığı: 6,5 kg Ürün boyutu(Açık): 780x320x920 mm

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden ELEKTRİKLİ ÇOCUK SCOOTER tam olarak 2024 Ramazan bayramı özel fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir