Bim Eğlenceli Peynir Mixi 200 gram fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Eğlenceli Peynir Mixi

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Eğlenceli Peynir Mixi 200 gram ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 200 gram Eğlenceli Peynir Mixi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Eğlenceli Peynir Mixi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Eğlenceli Peynir Mixi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Eğlenceli #Peynir #Mixi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 20,90 TL

Tarih: 2022-04-11 02:00:40

Eğlenceli Peynir Mixi detayları:
200 gram200 gram

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Eğlenceli Peynir Mixi 200 gram tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles