Bim DZ1769 Erkek Kol Saati fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

DZ1769 Erkek Kol Saati

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda DZ1769 Erkek Kol Saati ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de DZ1769 Erkek Kol Saati .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim DZ1769 Erkek Kol Saati ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

DZ1769 Erkek Kol Saati Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #DZ1769 #Erkek #Kol #Saati ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.999,00 TL

Tarih: 2022-10-01 19:12:34

DZ1769 Erkek Kol Saati detayları:
Kasa Çapı: 45 mm Kasa Şekli: Yuvarlak Kasa
Materyali: Çelik Kasa Rengi: Metalik Gri Kordon Materyali: Deri
Kordon Rengi: LacivertKadran Rengi: LacivertKadran Işığı:
YokTaş: Yok Çalışma Şekli: Analog Teknolojisi: QuartzTakvim: Var
Kronometre: YokAlarm: Yok Cam Özelliği: Mineral Özellik:
YokSu Geçirmezlik: 10 ATMGaranti Süresi: 2 yıl Cinsiyet:
Erkek

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden DZ1769 Erkek Kol Saati tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles