Bim Duvar Tipi Isıtıcı Exo-23 fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Duvar Tipi Isıtıcı Exo-23

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Duvar Tipi Isıtıcı Exo-23 ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Duvar Tipi Isıtıcı Exo-23 .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Duvar Tipi Isıtıcı Exo-23 ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Duvar Tipi Isıtıcı Exo-23 Bim’de kaç para?

Aradığınız #Duvar #Tipi #Isıtıcı #Exo23 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 219,00 TL

Tarih: 2022-04-13 08:42:43

Duvar Tipi Isıtıcı Exo-23 detayları:

2300W
230V
Siyah gövde
Termostatlı
IP55 su geçirmezlik sertifikası
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Duvar Tipi Isıtıcı Exo-23 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles