Bim Dönen Başlıklı Diş Fırçası fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Dönen Başlıklı Diş Fırçası

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Dönen Başlıklı Diş Fırçası ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Dönen Başlıklı Diş Fırçası .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Dönen Başlıklı Diş Fırçası ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Dönen Başlıklı Diş Fırçası Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Dönen #Başlıklı #Diş #Fırçası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 129,00 TL

Tarih: 2022-04-14 12:10:16

Dönen Başlıklı Diş Fırçası detayları:

Değişebilir başlık
2 dk zamanlayıcı
40 derece dönüş açısı
Su geçirmez
2 pil ile çalışır (Piller pakete dahil
değildir)
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Dönen Başlıklı Diş Fırçası tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles