Bim Diş Macunu ve Diş Fırçası 75 ml fiyatı – 10 Mayıs Salı Aktüel 2022

Diş Macunu  ve Diş Fırçası

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mayıs Aktüel kataloğunda Diş Macunu ve Diş Fırçası 75 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 10 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mayıs Aktüel öğelerinden biri de 75 ml Diş Macunu ve Diş Fırçası .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Diş Macunu ve Diş Fırçası ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Diş Macunu ve Diş Fırçası Bim’de kaç para?

Aradığınız #Diş #Macunu #Diş #Fırçası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 16,90 TL

Tarih: 2022-05-02 08:25:32

Diş Macunu ve Diş Fırçası detayları:
75 ml 75 ml Nane  Propolis  Aktif Kömür

Bim aktüel 10 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Diş Macunu ve Diş Fırçası 75 ml tam olarak 10 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles