Bim Diş Macunu Çocuk 75 ml fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Diş Macunu Çocuk

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Diş Macunu Çocuk 75 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 75 ml Diş Macunu Çocuk .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Diş Macunu Çocuk ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Diş Macunu Çocuk Bim’de kaç para?

Aradığınız #Diş #Macunu #Çocuk ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 22,90 TL

Tarih: 2022-04-11 12:55:28

Diş Macunu Çocuk detayları:
75 ml75 ml

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Diş Macunu Çocuk 75 ml tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles