Bim Diş Macunu 50 ml fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

Diş Macunu

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Diş Macunu 50 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 50 ml Diş Macunu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Diş Macunu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Diş Macunu Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Diş #Macunu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 10,00 TL

Tarih: 2022-04-11 13:06:56

Diş Macunu detayları:
50 ml

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Diş Macunu 50 ml tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles