Bim Dilimleme Bıçağı ~18 cm fiyatı – 13 eylül Salı 2022

Dilimleme Bıçağı

Bim aktüel ürünlerinde 13 eylül Salı 2022 Aktüel kataloğunda Dilimleme Bıçağı ~18 cm ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 13 eylül Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 13 eylül Salı Aktüel mamullerinden biri de ~18 cm Dilimleme Bıçağı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Dilimleme Bıçağı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Dilimleme Bıçağı Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Dilimleme #Bıçağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 99,00 TL

Tarih: 2022-10-03 03:04:41

Dilimleme Bıçağı detayları:
~18 cmPaslanmaz çelik

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Dilimleme Bıçağı ~18 cm tam olarak 13 eylül Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles