Bim Dijital Yağsız Air Fryer fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Dijital Yağsız Fritöz

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Dijital Yağsız Air Fryer ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Dijital Yağsız Air Fryer .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Dijital Yağsız Air Fryer ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Dijital Yağsız Air Fryer Bim’de kaç para?

Aradığınız #Dijital #Yağsız #Air #Fryer ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.899,00 TL

Tarih: 2022-09-29 02:07:37

Dijital Yağsız Air Fryer detayları:

1500 Watt maksimum güç200°C kadar ayarlanabilir
maksimum sıcaklık60 dakika zamanlayıcı ile otomatik kapatma5.5 litre ürün
hacmi 4.7 L kızartma pan3.9 L kızartma sepeti Çok
fonksiyonluHızlı pişirme sepetiPaslanmaz çelik parçalar2 yıl
garantiliKurulumla ilgili yetkili servise
444 56 85 ve 0850 333 56 85 numaralı çağrı
merkezlerinden ulaşılabilir. 

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Dijital Yağsız Air Fryer tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles