Bim Dijital Panel Fırın fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Dijital Panel Fırın

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Dijital Panel Fırın ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Dijital Panel Fırın .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Dijital Panel Fırın ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Dijital Panel Fırın Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Dijital #Panel #Fırın ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.099,00 TL

Tarih: 2022-04-13 18:58:50

Dijital Panel Fırın detayları:

1600 Watt güç
4 pişirme fonksiyonu
Turbo fan
6 butonlu dijital zamanlayıcı
Ayarlanabilir termostat
Tel raf sistemi
Temizlik için kolay sökülebilir iç cam

Kolay temizlenebilir cam panel
Güçlü iç aydınlatma
Paslanmaz emaye tepsi
Cr-Ni ızgara
A+ enerji sınıfı
Harr teknolojisi ile %40’a varan enerji
tasarrufu
2 yıl garantili
Ücretsiz kurulum
Kurulumla ilgili yetkili servise 444 56 85 ve
0850 333 56 85 numaralı çağrı merkezlerinden
ulaşılabilir.   

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Dijital Panel Fırın tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles