Bim Dijital Mutfak Tartısı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Dijital Mutfak Tartısı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Dijital Mutfak Tartısı ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Dijital Mutfak Tartısı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Dijital Mutfak Tartısı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Dijital Mutfak Tartısı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Dijital #Mutfak #Tartısı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 119,00 TL

Tarih: 2022-04-14 03:04:45

Dijital Mutfak Tartısı detayları:

Ürün modeli: HP07
Yüksek hassasiyet sensörü
Ölçüm Kapasite: 1g – 5kg
LCD ekran boyutu: 18 x 47mm
Ölçüm hassasiyeti = 1g
Ölçü birimleri: g / OZ / Lb
Cihaz Ölçüleri: 180 x 140 x 18 mm
Cihaz Ağırlığı: 232g
Güç: 2xAAA
Otomatik açma ve kapanma
Dara alma özelliği 
Uyarılar bildirimleri: (LO) düşük pil // (Err)
Aşırı yük
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Dijital Mutfak Tartısı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles