Bim Digital Gıda Kurutucu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Digital Gıda Kurutucu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Digital Gıda Kurutucu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Digital Gıda Kurutucu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Digital Gıda Kurutucu ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Digital Gıda Kurutucu Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Digital #Gıda #Kurutucu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 599,00 TL

Tarih: 2022-04-13 13:35:43

Digital Gıda Kurutucu detayları:

Fiş: 80cm dışındaki güç kablosu (fişi içermez)
Tepsiler: Beş Çıkarılabilir PP tepsi.
1H-48H ayarlanabilir zaman ve 40 ℃ -70 ℃ sıcaklık ile LCD
dijital + D13l ekran.
Tabana monte edilmiş fan ve ısıtma elemanı, optimum kurutma
için tutarlı hava akışı sağlar.
Termostat ile aşırı ısınma korumalı
Çıkarılabilir tepsiler bulaşık makinesinde yıkanabilir ve
temizliği olabildiğince kolaylaştırır
Güç: 350 W
2 yıl garantili

 


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Digital Gıda Kurutucu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles