1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Dienni Tek Kapaklı Beş Raflı Dolap fiyatı – 2024

Bim Dienni Tek Kapaklı Beş Raflı Dolap   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Dienni Tek Kapaklı Beş Raflı Dolap ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Dienni Tek Kapaklı Beş Raflı Dolap .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Dienni Tek Kapaklı Beş Raflı Dolap ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Dienni Tek Kapaklı Beş Raflı Dolap Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Dienni #Tek #Kapaklı #Beş #Raflı #Dolap ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.099,00 TL

Tarih: 2024-04-11 10:27:48

Dienni Tek Kapaklı Beş Raflı Dolap detayları:

Ürün 18mm suntalamdan imal edilmiştir.
Kulpları krom kaplama zamak malzemeden
imal edilmiştir.
Kullanılan ayaklar krom kaplama metalden imal
edilmiştir
2 yıl
Garantilidir.

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Dienni Tek Kapaklı Beş Raflı Dolap tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir