Bim Deskjet IA Ultra 4828 fiyatı – 28 Ekim Cuma 2022

Deskjet IA Ultra 4828

Bim aktüel ürünlerinde 28 Ekim Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Deskjet IA Ultra 4828 ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim 28 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 28 Ekim Cuma Aktüel öğelerinden biri de Deskjet IA Ultra 4828 .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Deskjet IA Ultra 4828 ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Deskjet IA Ultra 4828 Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Deskjet #Ultra ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.999,00 TL

Tarih: 2022-10-21 15:34:32

Deskjet IA Ultra 4828 detayları:
Baskı, tarama, kopyalama fonksiyonları Wi-fi ile kablosuz bağlantı özelliği 2600 sayfaya kadar siyah baskı 1400 sayfaya kadar renkli baskı

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Deskjet IA Ultra 4828 tam olarak 28 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles