Bim Desenli Cam Pipetli Kapaklı Borosilikat Bardak ~350 ml fiyatı – 15 Kasım Salı 2022

Desenli Cam Pipetli Kapaklı  Borosilikat Bardak

Bim aktüel ürünlerinde 15 Kasım Salı 2022 Aktüel kataloğunda Desenli Cam Pipetli Kapaklı Borosilikat Bardak ~350 ml ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim 15 Kasım Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 15 Kasım Salı Aktüel mamullerinden biri de ~350 ml Desenli Cam Pipetli Kapaklı Borosilikat Bardak .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Desenli Cam Pipetli Kapaklı Borosilikat Bardak ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Desenli Cam Pipetli Kapaklı Borosilikat Bardak Bim’de kaç para?

Aradığınız #Desenli #Cam #Pipetli #Kapaklı #Borosilikat #Bardak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 109,00 TL

Tarih: 2022-11-28 11:32:32

Desenli Cam Pipetli Kapaklı Borosilikat Bardak detayları:
~350 ml

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Desenli Cam Pipetli Kapaklı Borosilikat Bardak ~350 ml tam olarak 15 Kasım Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles