Bim Desenli 5 Parça Bambu Mutfak Seti fiyatı -7 Ekim Cuma 2022

Desenli 5 Parça Bambu Mutfak Seti

Bim aktüel ürünlerinde 7 Ekim Cuma2022 Aktüel kataloğunda Desenli 5 Parça Bambu Mutfak Seti ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim 7 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Ekim Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Desenli 5 Parça Bambu Mutfak Seti .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Desenli 5 Parça Bambu Mutfak Seti ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Desenli 5 Parça Bambu Mutfak Seti Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Desenli #Parça #Bambu #Mutfak #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 79,00 TL

Tarih: 2022-10-02 10:23:35

Desenli 5 Parça Bambu Mutfak Seti detayları:


Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Desenli 5 Parça Bambu Mutfak Seti tam olarak 7 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles