1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Derma Temel Nemlendirici 200ml fiyatı – 2024

Bim Derma Temel Nemlendirici 200ml   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Derma Temel Nemlendirici 200ml ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Derma Temel Nemlendirici 200ml .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Derma Temel Nemlendirici 200ml ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Derma Temel Nemlendirici 200ml Bim’de kaç para?

Aradığınız #Derma #Temel #Nemlendirici #200ml ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 249,00 TL

Tarih: 2024-04-07 17:09:59

Derma Temel Nemlendirici 200ml detayları:
Bepanthol Derma Temel Nemlendirici Günlük Vücut
Losyonu kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiştir. İçeriğindeki Provitamin
B5 Bakım Kompleksi kuruluğun temel kaynağına inerek 48 saat süren içten dışa
kalıcı nemlendirme sağlar. ProVitamin B5,Niasinamid, Shea Butter ,Argan
yağı,Skualen, Gliserin, İzopropil İzostearat sayesinde cildi besler ,pürüzsüz
ve yumuşak cilde sahip olmanızı sağlar. Tüm aile için uygundur. Dermatolojik
olarak test edilmiştir. Günlük kullanıma
uygundur.

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Derma Temel Nemlendirici 200ml tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir