Bim Dana – Kuzu İnegöl Köfte 400 gram fiyatı – 31 Mayıs Salı Aktüel 2022

Dana - Kuzu İnegöl Köfte

Bim aktüel ürünlerinde 31 Mayıs Aktüel kataloğunda Dana – Kuzu İnegöl Köfte 400 gram ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim 31 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 31 Mayıs Aktüel ürünlerinden biri de 400 gram Dana – Kuzu İnegöl Köfte .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Dana – Kuzu İnegöl Köfte ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Dana – Kuzu İnegöl Köfte Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Dana #Kuzu #İnegöl #Köfte ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 45,50 TL

Tarih: 2022-05-26 00:06:05

Dana – Kuzu İnegöl Köfte detayları:
400 gram400 gramSürekli satış ürünü

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Dana – Kuzu İnegöl Köfte 400 gram tam olarak 31 Mayıs tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles