1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Çok Fonksiyonlu El Blender Seti HHB-02 fiyatı – 2024

Bim Çok Fonksiyonlu El Blender Seti HHB-02   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Çok Fonksiyonlu El Blender Seti HHB-02 ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Çok Fonksiyonlu El Blender Seti HHB-02 .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çok Fonksiyonlu El Blender Seti HHB-02 ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Çok Fonksiyonlu El Blender Seti HHB-02 Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Çok #Fonksiyonlu #Blender #Seti #HHB02 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 999,00 TL

Tarih: 2024-05-20 23:34:56

Çok Fonksiyonlu El Blender Seti HHB-02 detayları:
Turbo+ Kademesiz Değişken HızMaksimum Güç:400
WBloke Güç:700 WVoltaj:220-240 V.DC Motor Sayesinde Sessiz Çalışır
ve Uzun ÖmürlüPaslanmaz Çelik BaşlıkPaslanmaz Çelik BıçakPaslanmaz
Çelik Çırpma Teli500 ML Doğrama Haznesi600 ML Ölçülü BardakÇift
Bıçaklı BlenderÜrün Ölçüleri:24 x 14 x 24 cm2 Yıl KUMTEL
Garantilidir.

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çok Fonksiyonlu El Blender Seti HHB-02 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir