Bim Çok Fonksiyonlu Dikiş Makinesi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Çok Fonksiyonlu Dikiş Makinesi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Çok Fonksiyonlu Dikiş Makinesi ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Çok Fonksiyonlu Dikiş Makinesi .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çok Fonksiyonlu Dikiş Makinesi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Çok Fonksiyonlu Dikiş Makinesi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çok #Fonksiyonlu #Dikiş #Makinesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 599,00 TL

Tarih: 2022-04-15 06:38:56

Çok Fonksiyonlu Dikiş Makinesi detayları:

Ayarlanabilir 16 Dikiş Stili Düz, zikzak,
dekoratif dikişler
Aksesuarlar: Adaptör, ayak kumandası, iplik geçirici,
4 adet iğne (#90/14), makara pimi, düğme deliği, düğme dikiş plakası, tornavida,
fermuar ayağı, dikiş dökücü, 4 adet bobin
Basitleştirilmiş diş açma
Ters fonksiyon
Otomatik 4. adımda ilik açma
Led ışıklı aydınlatma
Temel dikiş aksesuarlarından oluşan mini aksesuar
seti
İplik tansiyonu ayarları
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çok Fonksiyonlu Dikiş Makinesi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles