Bim Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici fiyatı – 22 Nisan Aktüel 2022

Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici

Bim aktüel ürünlerinde 22 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 22 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Çok #Fonksiyonlu #Buharlı #Temizleyici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 649,00 TL

Tarih: 2022-04-15 15:06:33

Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici detayları:
10 farklı fonksiyonel kullanım başlığı 220-240V / 50 HZ 330ml kapasiteli su haznesi Hazır olduğunu gösteren LED uyarı fonksiyonu Dar alanlarda rahat temizlik Kolay manevra kabiliyeti Hızlı ısıtma süresi – 30sn Elektrikli pompa için aşırı ısınma koruması Çıkarılabilir kireç önleyici filtre

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici tam olarak 22 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 20:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles