Bim Çok Amaçlı Büyük Kutu 60x40x30 cm fiyatı – 22 Nisan Aktüel 2022

Çok Amaçlı Büyük Kutu

Bim aktüel ürünlerinde 22 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Çok Amaçlı Büyük Kutu 60x40x30 cm ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 22 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 60x40x30 cm Çok Amaçlı Büyük Kutu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çok Amaçlı Büyük Kutu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Çok Amaçlı Büyük Kutu Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çok #Amaçlı #Büyük #Kutu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 37,50 TL

Tarih: 2022-04-15 20:24:13

Çok Amaçlı Büyük Kutu detayları:
60x40x30 cm60x40x30 cm

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çok Amaçlı Büyük Kutu 60x40x30 cm tam olarak 22 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles