Bim Çok Amaçlı Baza Altı Kutusu 50x40x19 cm fiyatı – 22 Nisan Aktüel 2022

Çok Amaçlı Baza Altı Kutusu

Bim aktüel ürünlerinde 22 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Çok Amaçlı Baza Altı Kutusu 50x40x19 cm ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 22 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 22 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 50x40x19 cm Çok Amaçlı Baza Altı Kutusu .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çok Amaçlı Baza Altı Kutusu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Çok Amaçlı Baza Altı Kutusu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Çok #Amaçlı #Baza #Altı #Kutusu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-04-15 20:12:36

Çok Amaçlı Baza Altı Kutusu detayları:
50x40x19 cm50x40x19 cm

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çok Amaçlı Baza Altı Kutusu 50x40x19 cm tam olarak 22 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles