Bim Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası 50 ml fiyatı – 10 Mayıs Salı Aktüel 2022

Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mayıs Aktüel kataloğunda Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası 50 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 10 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mayıs Aktüel mamullerinden biri de 50 ml Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası Bim’de kaç para?

Aradığınız #Çocuk #Diş #Macunu #Diş #Fırçası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 14,90 TL

Tarih: 2022-05-02 07:54:20

Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası detayları:
50 ml 50 ml Ahududu  Orman Meyveli

Bim aktüel 10 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası 50 ml tam olarak 10 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles