Bim Çizik ve Siyah Sele Zeytin 200 gram fiyatı – 31 Mayıs Salı Aktüel 2022

Çizik ve Siyah Sele Zeytin

Bim aktüel ürünlerinde 31 Mayıs Aktüel kataloğunda Çizik ve Siyah Sele Zeytin 200 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 31 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 31 Mayıs Aktüel mamullerinden biri de 200 gram Çizik ve Siyah Sele Zeytin .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çizik ve Siyah Sele Zeytin ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Çizik ve Siyah Sele Zeytin Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çizik #Siyah #Sele #Zeytin ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 7,90 TL

Tarih: 2022-05-26 17:23:07

Çizik ve Siyah Sele Zeytin detayları:
200 gram200 gram

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çizik ve Siyah Sele Zeytin 200 gram tam olarak 31 Mayıs tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles