Bim Çıtır Kaplamalı Kızarmış Yer Fıstığı 140 g fiyatı – 11 Ağustos 2023

Çıtır Kaplamalı  Kızarmış Yer Fıstığı

Bim aktüel ürünlerinde 11 Ağustos 2023 Aktüel kataloğunda Çıtır Kaplamalı Kızarmış Yer Fıstığı 140 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 11 Ağustos 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Ağustos 2023Aktüel mamullerinden biri de 140 g Çıtır Kaplamalı Kızarmış Yer Fıstığı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çıtır Kaplamalı Kızarmış Yer Fıstığı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Çıtır Kaplamalı Kızarmış Yer Fıstığı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çıtır #Kaplamalı #Kızarmış #Yer #Fıstığı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 15,00 TL

Tarih: 2023-08-21 05:30:03

Çıtır Kaplamalı Kızarmış Yer Fıstığı detayları:
140 g Srıracha soslu   Kajun Baharat çeşnili

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çıtır Kaplamalı Kızarmış Yer Fıstığı 140 g tam olarak 11 Ağustos 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles