1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Cilt Ve Siyah Nokta Temizleyici fiyatı – 2024

Bim Cilt Ve Siyah Nokta Temizleyici   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Cilt Ve Siyah Nokta Temizleyici ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Cilt Ve Siyah Nokta Temizleyici .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Cilt Ve Siyah Nokta Temizleyici ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Cilt Ve Siyah Nokta Temizleyici Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Cilt #Siyah #Nokta #Temizleyici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.499,00 TL

Tarih: 2024-05-05 16:59:01

Cilt Ve Siyah Nokta Temizleyici detayları:

Kuru ve Ölü Hücre
Temizleme Teknolojisi,
ION+ Ultra Hijyenik
Derinlemesine Temizlik,
ION- Derin Besleme
Teknolojisi,
Mikro Akım Yüz Germe
Teknolojisi,
Gözenek Açıcı Derin
Isınma Teknolojisi,
Kırmızı Işık Aktif
Rejenerasyon Teknolojisi,
Uygulama ile Cilt
Taraması ve Kişisel Rutin Rehberi,
Akıllı Sonik Titreşim
Teknolojisi,
Gençlik Işıltısı Masaj
Teknolojisi

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Cilt Ve Siyah Nokta Temizleyici tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir