1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Çilek Kremalı Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata 200 gram fiyatı – Bayram 2024

Bim Çilek Kremalı  Pirinç Patlaklı  Sütlü Çikolata   200 gram fiyatı – Bayram 2024

Bim aktüel ürünlerinde 2024 Bayram özel kataloğunda Çilek Kremalı Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata 200 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 2024 Bayram Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Ramazan Bayramı özel Aktüel ürünlerinden biri de 200 gram Çilek Kremalı Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çilek Kremalı Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Çilek Kremalı Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Çilek #Kremalı #Pirinç #Patlaklı #Sütlü #Çikolata ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 84,50 TL

Tarih: 2024-04-06 09:12:38

Çilek Kremalı Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata detayları:
200 gram

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çilek Kremalı Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata 200 gram tam olarak 2024 Ramazan bayramı özel fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir