Bim Çilek Aromalı Kakao Kaplı Marshmallowlu Bisküvi 420 g fiyatı – 26 Nisan Aktüel 2022

Çilek Aromalı Kakao Kaplı Marshmallowlu Bisküvi

Bim aktüel ürünlerinde 26 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Çilek Aromalı Kakao Kaplı Marshmallowlu Bisküvi 420 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim 26 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 26 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 420 g Çilek Aromalı Kakao Kaplı Marshmallowlu Bisküvi .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çilek Aromalı Kakao Kaplı Marshmallowlu Bisküvi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Çilek Aromalı Kakao Kaplı Marshmallowlu Bisküvi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Çilek #Aromalı #Kakao #Kaplı #Marshmallowlu #Bisküvi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 27,90 TL

Tarih: 2022-04-19 09:54:24

Çilek Aromalı Kakao Kaplı Marshmallowlu Bisküvi detayları:
420 g 420 g

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çilek Aromalı Kakao Kaplı Marshmallowlu Bisküvi 420 g tam olarak 26 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles