Bim Çikolatalı Fındıklı İçecek 180 ml fiyatı – 10 Mayıs Salı Aktüel 2022

Çikolatalı Fındıklı İçecek

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mayıs Aktüel kataloğunda Çikolatalı Fındıklı İçecek 180 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 10 Mayıs Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mayıs Aktüel öğelerinden biri de 180 ml Çikolatalı Fındıklı İçecek .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çikolatalı Fındıklı İçecek ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Çikolatalı Fındıklı İçecek Bim’de kaç para?

Aradığınız #Çikolatalı #Fındıklı #İçecek ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 5,50 TL

Tarih: 2022-05-03 05:15:42

Çikolatalı Fındıklı İçecek detayları:
180 ml 180 ml Vegan  Laktozsuz  Glutensiz

Bim aktüel 10 Mayıs Salı


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çikolatalı Fındıklı İçecek 180 ml tam olarak 10 Mayıs Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles