Bim Çikolata Kaplı Meyve Aromalı Dolgulu Şeker 500 gram fiyatı – 29 Nisan Cuma Aktüel 2022

Çikolata Kaplı Meyve Aromalı Dolgulu Şeker

Bim aktüel ürünlerinde 29 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Çikolata Kaplı Meyve Aromalı Dolgulu Şeker 500 gram ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim 29 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 29 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 500 gram Çikolata Kaplı Meyve Aromalı Dolgulu Şeker .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çikolata Kaplı Meyve Aromalı Dolgulu Şeker ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Çikolata Kaplı Meyve Aromalı Dolgulu Şeker Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çikolata #Kaplı #Meyve #Aromalı #Dolgulu #Şeker ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-04-23 04:46:48

Çikolata Kaplı Meyve Aromalı Dolgulu Şeker detayları:
500 gram500 gram

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çikolata Kaplı Meyve Aromalı Dolgulu Şeker 500 gram tam olarak 29 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?herkes açabilir mi?mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles