Bim Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı fiyatı -7 Ekim Cuma 2022

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı

Bim aktüel ürünlerinde 7 Ekim Cuma2022 Aktüel kataloğunda Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim 7 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Ekim Cuma Aktüel öğelerinden biri de Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çift #Kişilik #Yatak #Örtüsü #Takımı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 449,00 TL

Tarih: 2022-10-03 04:41:50

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı detayları:
Yatak Örtüsü 240×260 cm +/- %5  Yastık Kılıfı (2 Adet) 50×70 cm +/- %5  Kadife Kumaş  Biyeli  Elyaf Dolgulu

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çift Kişilik Yatak Örtüsü Takımı tam olarak 7 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles