Bim Çift Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi fiyatı – 20 eylül Salı 2022

Çift Kişilik Kapitoneli  Yatak Alezi

Bim aktüel ürünlerinde 20 eylül Salı 2022 Aktüel kataloğunda Çift Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 20 eylül Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 20 eylül Salı Aktüel ürünlerinden biri de Çift Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çift Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Çift Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çift #Kişilik #Kapitoneli #Yatak #Alezi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 119,50 TL

Tarih: 2022-10-03 05:03:02

Çift Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi detayları:
100×200 cm +/- %5  Dış Kumaş: Beyaz Mikrofiber  İç Dolgu: %100 Polyester  Çamaşır Makinesinde Yıkanır

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çift Kişilik Kapitoneli Yatak Alezi tam olarak 20 eylül Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles