Bim Cif P&S Mutfak + Cif Serum Mutfak 750 ml + 70 ml fiyatı – 26 Nisan Aktüel 2022

Bim Cif P&S Mutfak + Cif Serum Mutfak 750 ml + 70 ml fiyatı - 26 Nisan Aktüel 2022 1

Bim aktüel ürünlerinde 26 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Cif P&S Mutfak + Cif Serum Mutfak 750 ml + 70 ml ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 26 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 26 Nisan Cuma Aktüel öğelerinden biri de 750 ml + 70 ml Cif P&S Mutfak + Cif Serum Mutfak .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Cif P&S Mutfak + Cif Serum Mutfak ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Cif P&S Mutfak + Cif Serum Mutfak Bim’de kaç para?

Aradığınız #Cif #Mutfak #Cif #Serum #Mutfak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 23,90 TL

Tarih: 2022-04-18 08:21:43

Cif P&S Mutfak + Cif Serum Mutfak detayları:
750 ml + 70 ml750 ml + 70 ml

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Cif P&S Mutfak + Cif Serum Mutfak 750 ml + 70 ml tam olarak 26 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles