Bim Cif Jel Bahar + Cif Beyaz Sabun 750 ml + 895 ml fiyatı – 26 Nisan Aktüel 2022

Cif Jel Bahar + Cif Beyaz Sabun

Bim aktüel ürünlerinde 26 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Cif Jel Bahar + Cif Beyaz Sabun 750 ml + 895 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim 26 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 26 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 750 ml + 895 ml Cif Jel Bahar + Cif Beyaz Sabun .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Cif Jel Bahar + Cif Beyaz Sabun ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Cif Jel Bahar + Cif Beyaz Sabun Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Cif #Jel #Bahar #Cif #Beyaz #Sabun ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 27,50 TL

Tarih: 2022-04-18 07:51:10

Cif Jel Bahar + Cif Beyaz Sabun detayları:
750 ml + 895 ml750 ml +  895 ml

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Cif Jel Bahar + Cif Beyaz Sabun 750 ml + 895 ml tam olarak 26 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles