Bim Cif Jel Bahar 750 ml + Cif Beyaz Sabun 895 ml fiyatı – 11 Ağustos 2023

Cif Jel Bahar 750 ml + Cif Beyaz Sabun 895 ml

Bim aktüel ürünlerinde 11 Ağustos 2023 Aktüel kataloğunda Cif Jel Bahar 750 ml + Cif Beyaz Sabun 895 ml ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim 11 Ağustos 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Ağustos 2023Aktüel mamullerinden biri de Cif Jel Bahar 750 ml + Cif Beyaz Sabun 895 ml .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Cif Jel Bahar 750 ml + Cif Beyaz Sabun 895 ml ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Cif Jel Bahar 750 ml + Cif Beyaz Sabun 895 ml Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Cif #Jel #Bahar #Cif #Beyaz #Sabun ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 55,00 TL

Tarih: 2023-08-21 19:45:06

Cif Jel Bahar 750 ml + Cif Beyaz Sabun 895 ml detayları:


Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Cif Jel Bahar 750 ml + Cif Beyaz Sabun 895 ml tam olarak 11 Ağustos 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles