Bim Chia Tohumlu, Şeker İlavesiz Reçel Çeşitleri 250 g fiyatı – 30 Ağustos Salı 2022

Chia Tohumlu, Şeker İlavesiz Reçel Çeşitleri

Bim aktüel ürünlerinde 30 Ağustos Salı 2022 Aktüel kataloğunda Chia Tohumlu, Şeker İlavesiz Reçel Çeşitleri 250 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 30 Ağustos Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 30 Ağustos Salı Aktüel ürünlerinden biri de 250 g Chia Tohumlu, Şeker İlavesiz Reçel Çeşitleri .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Chia Tohumlu, Şeker İlavesiz Reçel Çeşitleri ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Chia Tohumlu, Şeker İlavesiz Reçel Çeşitleri Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Chia #Tohumlu #Şeker #İlavesiz #Reçel #Çeşitleri ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 18,50 TL

Tarih: 2022-08-25 19:38:44

Chia Tohumlu, Şeker İlavesiz Reçel Çeşitleri detayları:
250 g Çilek    Vişne   Nar

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Chia Tohumlu, Şeker İlavesiz Reçel Çeşitleri 250 g tam olarak 30 Ağustos Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles