Bim Cheddar Peyniri & Jalapeno Biber Aromalı Patates Cipsi 135 g fiyatı – 26 Nisan Aktüel 2022

Cheddar Peyniri & Jalapeno Biber Aromalı Patates Cipsi

Bim aktüel ürünlerinde 26 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda Cheddar Peyniri & Jalapeno Biber Aromalı Patates Cipsi 135 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 26 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 26 Nisan Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 135 g Cheddar Peyniri & Jalapeno Biber Aromalı Patates Cipsi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Cheddar Peyniri & Jalapeno Biber Aromalı Patates Cipsi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Cheddar Peyniri & Jalapeno Biber Aromalı Patates Cipsi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Cheddar #Peyniri #Jalapeno #Biber #Aromalı #Patates #Cipsi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 7,50 TL

Tarih: 2022-04-19 07:19:37

Cheddar Peyniri & Jalapeno Biber Aromalı Patates Cipsi detayları:
135 g135 g

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Cheddar Peyniri & Jalapeno Biber Aromalı Patates Cipsi 135 g tam olarak 26 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles