Bim Çeyiz Paket fiyatı – 3 Ocak Salı 2023

Çeyiz Paket

Bim aktüel ürünlerinde 3 Ocak Salı 2023 Aktüel kataloğunda Çeyiz Paket ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim 3 Ocak Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 3 Ocak Salı 2023 Aktüel öğelerinden biri de Çeyiz Paket .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çeyiz Paket ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Çeyiz Paket Bim’de kaç para?

Aradığınız #Çeyiz #Paket ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.799,00 TL

Tarih: 2023-02-26 23:22:56

Çeyiz Paket detayları:
4 Ürün 1 Arada Tea N More – Çay MakinesiKireç filtresiOtomatik kapanma özelliği ve kaynama göstergesiTrinity – Blender SetiTurbo fonksiyonu2 kademeli hız ayarı Buz kırabilme özelliği2 bıçaklı Gravis – Izgara Tost Makinesi180° açılabilen yapışmaz teflon plakalarAşırı ısınmaya karşı güvenlik koruması Ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi Coffee Taste – Türk Kahvesi Makinesi360 derece dönen kabloSusuz çalışmaya ve aşırı ısınmaya karşı korumalı

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çeyiz Paket tam olarak 3 Ocak Salı 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles